گوگل نظرات منفی مغرضانه در مورد شرکت‌ها را بلاک می‌کند
SuperUser Account
/ دسته ها: اخبار

گوگل نظرات منفی مغرضانه در مورد شرکت‌ها را بلاک می‌کند

تابه‌حال تجربه‌ی اخراج از کار را داشته‌اید؟ برایتان پیش آمده حس کنید دیگر نمی‌توانید به کار در شرکتی ادامه دهید و استعفا دهید؟  مطمئنیم که بسیاری افراد این تجربه را داشته‌اند و ممکن است شنیدن حرف‌های کارکنان قبلی یک شرکت پیش از استخدام جالب باشد؛ مثل نظرات منفی یا بازخوردهایی که در مورد یک تجارت نوشته می‌شود.

می‌توان گفت که این یادداشت‌ها و نظرات ممکن است سوگیرانه و ناعادلانه باشد. چیزی که دلیل گوگل برای حذف آن‌ها از معادلاتش است. در ابتدا search engine land این مسئله را کشف کرد که گوگل راهنمای خود را آپدیت کرده و طبق آن نظرات منفی کارکنان فعلی و گذشته‌ی یک شرکت را که مخالف منافع شرکت هستند از اساس بلاک می‌کند.

همه ما میدانیم گاه و بی‌گاه نظرات منفی در مورد شرکت‌های کوچک و بزرگ پخش می‌شود. اما گوگل در این سیاست جدید می‌خواهد غرغرهای بی‌فایده را حذف کند و فقط نظرات کاربردی و منطقی را نگه دارد. پیش از این گوگل در خصوص چنین نظراتی راهنمای خاصی نداشت و تنها وقتی کاربران با نظرات منفی و مغرضانه مواجه می‌شدند؛ با گزارش به گوگل درخواست حذف آن را می‌کردند.

شاید این اتفاق برای کاربران اهمیت زیادی نداشته باشد؛ اما می‌تواند برای شرکت‌ها و کسب وکارهایی که تحت تأثیر نظرات منفی بی‌دلیل قرار داشتند، خبر خوبی باشد

مطلب قبلی زبان اسمبلی چیست؟
مطلب بعدی شما بگویید؛ هارد دیسک یا SSD؟
Print
567 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

طراحی سایت آدرا وب