رپید شیر چیست؟
SuperUser Account
/ دسته ها: آموزش

رپید شیر چیست؟

رپید شیر rapid share همان سیستم ارسال و دریافت فایل از یک کاربر به یک کاربر دیگر است که از طریق سایت rapid share متعلق به یک شرکت اروپایی صورت می گیرد. در این نوع ارسال و دریافت فایل، کاربری که دارای فایل مورد نظر است، آن فایل را آپلود نموده و کاربر دیگری، در جای دیگر، آنرا دریافت یا دانلود می نماید.

شرکت رپید شیر از طریق گرفتن حق سرویس و عضویت، به کاربران اجازه دانلود و یا دریافت فایل ها را می دهد و از آنجا که هنگام آپلود فایل، این پهنای باند شماست که مورد استفاده قرار می گیرد، اما در هنگام دانلود فایل، پهنای باند سرویس دهنده، مصرف می شود، آپلود فایل در این سیستم مجانی، اما دانلود آن با صرف هزینه صورت می گیرد.

البته شرکت رپید شیر، برای کاربران، تا حد محدود و مجازی حق سرویس رایگان را در اختیار می گذارد و آنها قادر هستند که مثلا در یک بازه زمانی، حجم معینی از فایل را دانلود نموده و با گذشت زمان مشخصی، اجازه دانلود باقی فایل داده می شود، ضمن اینکه سرعت دانلود نیز در استفاده رایگان، کمتر از حالت پرمیوم آنست. اینکار با فرمول مشخصی انجام می پذیرد (احتمالا هر مگابایت دانلود با صرف 2 دقیقه انتظار همراه است) و از آنجا که در هنگام دانلود، فایل به دسته های کوچکتری تقسیم می شود، دریافت حجم معینی از فایل و سپس گذشت زمان معین و ادامه دانلود فایل، برای این روش امکان پذیر است.

مقدار دانلود از رپید شیر برابر 5 گیگابایت روزانه است.

مطلب قبلی تاچ آیدی یا فیس آیدی
مطلب بعدی سونی هدفون‌ بی‌سیم جدیدش را معرفی کرد
Print
1130 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

طراحی سایت آدرا وب